Choltický deštník 2015

Doprovodný program


Centrum paraple web

Výtěžek z celé akce je určený na podporu Centra Paraple, o.p.s., které zde bude propagovat svoje aktivity a činnost.

Spolek Kentaur a LUKOSTŘELBA web

Již pravidelně se opakující a na Choltickém deštníku velmi oblíbený program s lukostřelci. Nejen děti, ale i dospělí si mohou vyzkoušet sportovní lukostřelbu.

VÝSTAVA OBRAZŮ a soch z Ateliéru Josef a klubu umění ART CLUB Přelouč web

Výstava obrazů a soch nejen od pana Josefa Dvořáčka z Přelouče, ale i jeho kolegů malířů působících v ART Clubu v Přelouči.

Prohlídky zámku web

Komentované prohlídky s průvodcem na barokním zámku v Cholticích.

Josef Marek a DISCGOLF web

Zajímavá hra na způsob golfu, hrající se létajícími talíři. Více na internetových stránkách

HIPOTERAPIE a jízdy na koních web

Nezapomenutelný zážitek s koňmi pro děti i jejich rodiče. Zkušené lektorky s Vámi projdou část zámeckého parku na koních.

Zlatohoráci a rýžování zlata web

Celková prezentace obce Zlaté Hory, jejich kultura, folklor, spolky a pod. včetně ukázky rýžování zlata, které si bude každý moci vyzkoušet. Večer před divadlem uvidíte taneční vystoupení zlatohoráků - zlatohorský folkor.

stánky STŘEDISKA VÝMĚNÍK a jeho chráněné kavárny a obchodu web

Stánky Spolku Péče o duševní zdraví - Střediska Výměník , jejich výrobky a prezentace tohoto Spolku, který se specializuje na pomoc duševně nemocným lidem.

Hry pro děti

Po celou dobu festivalu budou na nádvoří probíhat hry pro děti. Pro nejmenší batolata bude připraven dětský koutek. Starší děti si mohou vyzkoušet skládání z papíru, malování, sportovní hry a vědomostní stezku kolem zámku a v zámeckém parku, na jejímž konci bude čekat sladká odměna.