Choltický deštník 2018

datum 8.9.2018 13:00

info Vstupné: 100,-Kč, děti do 5 let zdarma, do 15.let 40, -Kč


MOC DĚKUJEME ZA ÚČAST, VŠICHNI BYLI SKVĚLÍ, ÚŽASNÍ A NEJLEPŠÍ BYLO POČASÍ. LIDÉ SE BAVILI, NIKDO NEMĚL ŠPATNOU NÁLADU A BYL TO BEZVA DEN. CELÝ PROGRAM SE VYDAŘIL, MYSLÍM, ŽE JSME NENAŠLI CHYBIČKU. BUDEME SE TĚŠIT NA PŘÍŠTĚ A MOC DĚKUJEME ZA ÚČAST, VYSTUPOVÁNÍ A POMOC.

BENEFIČNĚ JSME PODPOŘILI CDS DALŠÍ CESTA 50.000 KORUNAMI HURÁ!

MRKNĚTE NA  FOTA, MLUVÍ ZA VŠE


– 15.00 hod. TRILOBIT –divadelní hra JAK TO DĚLAJÍ ANDĚLÉ aneb stvoření světa

Pódium bude patřit dětem a vedoucím z kmene Trilobit, jako vždy předvedou profesionální, hudební, komediální, ale hlavně milé představení, které si nenechte ujít, TĚŠÍME SE!

SCÉNÁŘ: Vlastimil Peška,  HUDBA: Jaroslav Wykrent

Děje se v dobách dávných, kdy na světě ještě vůbec nic nebylo – uvádí autor v poznámce ke scénáři. Východiskem k této inscenaci se stala kniha Genesis - a jak známo, název knihy zároveň označuje její obsah: vypráví o vzniku světa a počátcích lidstva. Mýtus o stvoření světa, stvoření prvního člověka (Adama i jeho ženy Evy) a o jejich vyhnání z ráje je převeden do rozverné a humorné roviny.

 

15.15 – 15.45 hod. PĚVECKÝ SBOR GYMNÁZIA DAŠICKÁ PARDUBICE

Členové sboru nejsou v Cholticích nováčky. Každoročně se účastní festivalu Chrámových sborů v kapli svatého Romedia. Nás jejich vystoupení letos zaujalo a pozvali jsme je na Choltický deštník. Nebudeme prozrazovat jejich repertoár, přijďte, poslechněte si je a zhodnoťte sami. Jsou mladí, skvělí, sympatičtí a mají budoucnost.

 

16.00 – 16.45 hod. CHOLTICKÝ PÍSNIČKÁŘ TONDA HRDÝ

Toník patří už k našemu inventáři. Dělá nám předskokana při divadelních představeních. Sám pořádá koncerty v kapli a několikrát vystupoval i na Choltickém deštníku. V repertoáru má vlastní skladby s kytarovým doprovodem. Určitě si v Cholticích našel spoustu obdivovatelů a příznivců. Jak bychom se na něj nemohli NETĚŠIT?
 

17.00 – 18.00 hod. kapela PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA

Kdo už je slyšel, určitě přijde, a kdo je neslyšel, ať přijde a uslyší. Je těžké tuto kapelu někam napasovat, hrají folk, jazz, hospodskej šraml, Word-music, rock a to vše ve vtipném podání, živě, vesele, s nadsázkou. S žádným stylem si hlavu nelámou. Můžete je potkat na nejrůznějších festivalech: Sázava fest, Trutnov Open, v Telči, Folková růže Jindřichův Hradec .

 

18,00 -18,30 hod.  PREZENTACE CDS DALŠÍ CESTA

Letošní benefiční festival se koná na podporu, vznik a rozvoj Centra denních služeb Další cesta v Cholticích. Společnost DALŠÍ CESTA z.s. byla založena z iniciativy rodičů a přátel zdravotně znevýhodněných mladých a dospělých lidí z Choltic a blízkého okolí s cílem pomoci jim zapojit se do běžného života. 

Věříme, že tito lidé chtějí a mají právo žít důstojným a smysluplným životem. DĚKUJEME!

 

18.30 – 19,15 hod. ALEŠ KREJČÍ MAGIC, KOUZELNÍK, ILUZIONISTA

Aleš Krejčí je profesionální kouzelník, iluzionista a také skvělý bavič. Jeho magická show je ideálním programem a svým vystoupením dodá jedinečnost, originalitu, vtip a také kouzelný nádech tajemna. Můžete čekat efekty, jako jsou čtení myšlenek, levitace, ohýbání železných předmětů a spousty dalších netradičních kouzel. Díky intenzivnímu tréninku od dětství dnes patří ke kouzelnické špičce. Aleš Vás zavede do magického světa iluzí a kouzel.


19,45 – 20,30 hod. divadelní představení PRASKLO TO souboru HAWA DRAMA  

HawaDrama je studentský divadelní soubor, který původně vznikl a působil na ZUŠ Havlíčkova v Pardubicích a nyní pokračuje samostatně jako spolek. Skládá se ze sedmi členů, kterým je 19-20 let. Soubor začal od roku 2012 tvořit autorská představení s využitím zpěvu a živé hudby a postupně získávat úspěchy na divadelních soutěžích a festivalech.  Představení Prasklo to je komediální příběh s tajemnými prvky z prostředí malého městečka. 


 

21,00 – 22,00  DÍVČÍ ELEKTRICKÉ SMYČCOVÉ TRIO INFLAGRANTI

Nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria . Dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo roku 2004. Dívky experimentovaly s jazzem i swigem, až našly svůj vlastní „inflagranti music styl“. Dohromady tvoří velmi atraktivní uskupení.

 

Markéta Muzikářová, Hana Vyšinská , Iris Morisáková