Choltický deštník 2016

datum 10.9.2016 12:00 - 10.9.2016

info Vstupné: 70,-Kč


Teď už nám zbývá jenom zhodnotit ročník. Byl skvělý, všichni se bavili, sluníčko svítilo a vystupující neměli jedinou chybičku. Já nejsem schopná říct, kdo byl lepší a kdo ne. 
Divadlo dětí z Trilobitu mělo krásné dětské kouzlo, klaním se všem, kteří toto vystoupení s dětmi nacvičili. Bylo krásné, složité, legrační, prostě jednička. Děkujeme Trilobitu za celodenní program v oboře. Všichni si Vás chválili a obdivovali. Mám radost z toho, že se mi daří spojit spolky v obci, toto je toho důkazem. MOC DĚKUJEME.
Další vystupující "Volná formace náhodných známých". Co k tomu říct, zrají jako víno a jsou čím dál tím lepší. Mohla bych je poslouchat celé odpoledne, písně od Zuzany Navarové v jejich podání jsou nesmrtelné a klidně bychom tuto kapelu mohli mít na Deštníku pokaždé. DĚKUJEME.
SVÍTÁNÍ, určitě ukápla nejedna slzička. Vystoupení dětí ze školy Svítání je vždy srdečním zážitkem. Obdivuji všechny, kdo se starají o děti i dospělé s jakýmkoli handicapem. Je to životní poslání a nádherná věc. Pro všechny bylo toto vystoupení neskutečným zážitkem. Co víc říct: DĚKUJEME za vystoupení i za celoodpolední prezentaci školy.
Dalším hudebním zážitkem bylo vystoupení kapely Paduána Hispanica. Tyto dívky dovedou svým šarmem, zpěvem a úsměvem rozzářit pódium. My jsme se na ně moc těšili a věděli, že nás nezklamou. Také to tak bylo. Moc nás těší, že vystoupení v Cholticích bylo jediné za celý rok, které uskutečnili a samozřejmě skvěle. Neslyšela jsem žádnou výtku a všichni lidé se úžasně bavili. Dámy, byly jste perfektní, moc Vám DĚKUJEME a doufám, že jsme se s Vámi neviděli naposledy.
Pokračujeme ve víru vášní a chvály. Třešničkou na dortu mělo být vystoupení Jaroslava Uhlíře s kapelou a také bylo. Pan Uhlíř nezklamal, děti tančily. Dospělí zpívali, vše bylo, jak má být, prostě atmosféra na jedničku. DĚKUJEME, bylo to skvělé.
Posledním triumfem bylo Divadlo Exil s hrou Dovolená po Česku. Herecký výkon neprofesionálních herců byl úžasný. Hra sice svou skladbou nebyla určená dětem, což jsme zprvu nevěděli, a tak se omlouváme některým (třeba pohoršeným rodičům), ale lidé si divadlo moc chválili a provedení bylo výborné. Také DĚKUJEME.

Celý doprovodný program byl úžasný, všichni se snažili zpříjemnit návštěvníkům krásný den. Máme VELKOU RADOST, ŽE NÁM VŠICHNI POMÁHAJÍ A ZŮSTÁVAJÍ VĚRNÍ. Doufáme, že nám vydrží nejenom síly do příštích let, ale i pomoc vás všech.
Teď už nezbývá, než zavřít list za rokem, 2016 a připravovat r. 2017.
AHOJ A DÍKY VÁM.
fotogalerie i na  FC 
www.facebook.com/Choltický-deštník-669372339820956/photos